312 Ankara merkezli mobilya ve mobilya aksesuarları üreticisidir. Metal ürün ve aksesuar imalatından, ahşabın işlenmesine ve bunların nihai ürün haline getirilmesine kadar tüm süreçler tarafımızca, 5900 m² lik kendi tesislerimizde, profesyonel işçilik işlemlerinden geçerek gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin sadece imalatı değil, tasarımları da 312 bünyesinde yapılmaktadır.

Sahip olduğumuz ürün yelpazesi, şirketimizi kolayca ayırt edebilecek şekilde geniş ve çeşitlidir. Ürün çeşitlerimiz; orta sehpa ve takımları, fonksiyonel zigonlar, çay sehpaları, TV sehpaları dresuarlar, aynalar, fonksiyonel kitaplıklar, mutfak masa ve sandalyeleri şeklinde sıralanmaktadır.

Tasarım ve üretim süreçlerinin bünyemizde gerçekleştirilmesi sayesinde; müşterilerimizin zevklerine uygun olarak , her zaman özgün, güncel ve yenilikçi çözümler sunmaktayız.

312 yeniliklerin ve modanın her an takipçisi olmanın bir gerekliliği olarak, fuarlarda faaliyet göstermekte, ürünlerini güncel tutmakta ve sektöründeki gelişmeleri sürekli olarak yakından takip etmektedir.

312 her geçen yıl olduğu gibi bu yılda kendini yenilemiş, almış olduğu TSE ve ISO 9001:2008 belgeleriyle de kalitesini belgelendirmiştir.

Ayrıca 312 siz müşterilerinin güveni ile büyümesini sürdürmekte ve Türkiye çapında bayi çalışmalarına hızla devam etmektedir.